CIJELO DRUŠTVO

DA SE PODSJETIMO LIKOVA DRAGIH NAM LJUDI

Ovo "cijelo" moramo uzeti uslovno, od 602 člana na spisku, imam 450 slika i 152 rupe. Očito je ko nedostaje. Ali ako ne možete da prepoznate ko je na slici, dovedite miša iznad slike (bez klika), ime će iskočiti!

Ukoliko član ima "svoju" stranicu, njegova slika ili okvir su označeni sa i ujedno su link na tu stranicu!

Kliknite ovde da bi vidjeli samo onih 152 čije slike nemamo!

Lista preminulih je ovde

Muhidinovic Musaib Nišava Novaković Stgipić Vesna

Jeste li se iznenadili ovim silnim rupama? Slažete se da tužno izgleda. Pretužno. Ako pod hitno ne popunimo ove rupe, sa svakim danom šanse nam se hiprebolično smanjuju. Niko nije zemberak vratio, prije ili kasnije svako ode. A onda ostaje manje onih koji će da popunjavaju rupe. A i ovi koji ostaju, počinju dramatično da zaboravljaju. Uostalom, da ne pametujem više, sve vam je jasno. A ako nije, idite na glavnu stranicu i pogledajte moju PORUKU MOJOJ I PLUS / MINUS 10 GODINA GENERACIJAMA.

Pošto ste tako lijepo došli ovde, evo uživajte i stranici bez rupa.  Ne zaboravite, ONO JE SAMO PRIVID, ŠARENA LAŽA, PRAVA SLIKA JE OVDE, NA OVOJ STRANICI!

Evo ih svih 153 skrivača.

Ako neko želi da napravi poster sa svim slikama, samo neka klikne ovde i imaće JPG sliku sa 100% kvalitetom i u punoj rezoluciji