Nada Damjanović (nast pad), PREMINULA 28. avgusta 2009 u Nikšiću; padobranska zlatna značka

slika , slika , slika 2.395

Povratak na In-memoriam-e

28. AVGUST 2009: NADA DAMJANOVIĆ

U petak 28. avgusta mi je Igor Damjanović javio još jednu izuzetno tužnu vijest: danas je umrla njegova majka Nada.

Nada se rodila se 1938. u Paulin Dvoru kod Osijeka.

Počela je da skače 1954/55. godine u Osijeku sa 16 godina, a udala se 1958. za Danila koji joj je i bio nastavnik padobranstva. Imala je 988 skokova do 1968. kada je prestala da skače.

Umrla je od infekcije i upale pluca.....u  bolnici u Niksicu.

Sahrana je u srijedu, 02.09.2008 u 15 časova, na groblju Ravne u Topuzovom polju.

--------------------------------

Igore, molim te da primiš moje najdublje saučešće.

(Detalje u sliku je ucrtao Igor, Nadin sin)

Nadinoj sahrani je prisustvovao veliki brojj članova porodice i prijatelja. Bilo nas je i pet članova Aerokluba Sarajevo: Izo, Bato, Enver, Kula i ja. Evo nekoliko fotosa:

Prvo je svećenik održao slovo ,  onda je Igor ispratio majku .

From: ljubomir prodanovic <pl_prodan@yahoo.com>
Subject: In memorijam..
To: Stojnić Dejan <dejan@stojnic.co.uk>

Rastužila me vijest da je tako brzo poslije Damjanove smrti preminula i Nada! Nedavno sam sa njom razgovarao i imao sam utisak da je nesalomljiva, kada pomislim na breme poroblema koje je nosila poslednjih godina, nažalost!

Tanji, Igoru, ostalim potomcima i prijateljima iskreno saučešće!

Prodan sa porodicom!

Povratak na In-memoriam-e