Mubedžel Đukić - Bedžo (sekr, nast mod), član Aerokluba Sarajevo još od davnih pedesetih PREMINUO u Sarajevu 24. maja 2014 u 71. godini

slika , slika , slika , slika , slika , slika , tekst , slika , slika , slika , slika , slika , slika

26 maj 2014. I bi dženaza na Vlakovu. Naravno da je tužno sahranjivati prijatelja, ali je još tužnije saznanje da osim nas četvorice, Buze, Ešrefa Gačanina, Bate Kovačevića i mene, nikoga više iz Aerokluba nije bilo. Jebena vremena dođoše, nema više ni raje da te isprate u vječna lovišta.

Marko Trogrančić piše 8. juna 2014:

Hallo Dejane,

Vise nismo mladi,godine tako brzo prolaze a mi to ne primjecujemo,a vrijeme donosi svoje. Dolazi vrijeme kad ce nas sve manje i manje biti. Mi svi na zivotu smo samo GOSTI ovog SVIJETA. neko duze a neko krace.Svako ima svoj sudnji dan na ovom SVIJETU. Dzenaza od Mubedzela Djukica BEDZE  pogadja sve nas, mislim ko je od nase RAJE bio u MOGUCNOSTI da dodje na SAHRANU sigurno bi bio prisutan.Opet mislim Jaran ako se osijecao kao

Jaran sigurno dosao bi na SAHRANU. Jarana je sve manje i manje. To je bila nasa GENERACIJA Jaranstva.

Po broju zivih clanova Aerokluba Sarajevo, opet mislim da ih je vecina rasuta po svijetu a da ih je malo koji su ostali u Sarajevu. Starosijedioci Enver Palos, Secic Ismet Zlatar M. za mene Junior Malenica Kruno, Edurd Berberih i Radic Miroslav ko zna iz kojih razloga nisu mogli doci na sahranu. Tvoje rijeci "Nastala JEBENA vremena"; Ima istine u tome, jos iz mojih godina, svi smo isli trbuhom za kruhom, a DANAS POGOTOVO.

Eto toliko za sada, posdrav RAJI i TEBI SKUPA SA FAMILIJOM  Marko.