Mirsad Isaković Gana (pad) Poginuo 1992

23. februara 2013 dobio sam ovaj email:

From: Sead Nisic <seadnisic@hotmail.co.uk>
To: <dejan@djesi.ba>
Subject: aeroklu
b Sarajevo (sportski aerodrom Butmir)
Date: Sat, 23 Feb 2013 19:43:39 +0000

Pošstovanje. Ovom prilikom bih vam poslao sliku i podatke moga rođaka koji je poginuo 1992 godine u nesretnom ratu. Zove se Mirsad Isaković (Gana). On je uspješno završio padobransku obuku i uspješno skakao u padobranskoj grupi, to bi moglo biti 1974. ili 1975. Bio je aktivan član pa sam se začudio da uopšte nemate nikakve podatke o ovome meni dragom čovjeku. U JNA je bio u padobranskoj jedinici u Nišu jer je imao položen kurs padobranca na Butmiru kao njihov član. Rođen je u Donjem Kotarcu. Poginuo je u rezervnom sastavu milicije na Vracama 1992 godine! Osjecao sam potrebu da vam dam ove podatke da biste upotpunili informacije o vašim članovima. Pozdrav Sead Nišić!! Predložio bih vam da ovaj sajt postavite na Facebooku, jer bi imali veći publicitet, ovako vas je teško i pronaći i naći. Ovom prilikom vam šaljem sliku Mirsada Isakovića Gane .