Duško Malešević Dule (pad, nast);  PREMINUO 4.6.2010

slika , slika , slika , slika , slika , tekst, tekst, tekst,  slika , slika , slika , slika , slika

Povratak na In-memoriam-e

4. MAJ 2010: DUŠKO MALEŠEVIĆ DULE

U četvrtak 6. maja dobijem od Laze Dimića email:

Vozdra Dejane,
otvori danasnje "Oslobodjenje-Smrtovnice"
Pozdrav,
Lazo Dimic.

Pogledam i imam šta da vidim: umro Dule!

Bio je jedan od iz plejade najboljih padobranaca koje je Aeroklub Sarajevo iznjedrio. Ispratiću ga sutra na Barama. Neka mu je slava i vječni mir

Date: Thu, 6 May 2010 13:33:44 -0700 (PDT)
From: ljubomir prodanovic <pl_prodan@yahoo.com>
Subject: In memorujam!
To: dejan@stojnic.co.uk

Povodom smrti našeg prijatelja Duleta Maleševića,  žalosni smo! Rekao mi je da ima problema sa zdravljem, ali ipak je iznenađenje. Iskreno saučešće supruzi Olgici i potomcima, a Duletu, SLAVA I NEKA POČIVA U MIRU BOŽIJEM!

Prodan sa porodicom

From: "Nebojsa Nozinic" <neson@prijedor.com>
To: <dejan@djesi.ba>
Subject: saucesce
Date: Thu, 6 May 2010 23:20:59 +0200

Oteo nam se iz životne stvarnosti još jedan bard padobranskog sporta,čovjek koga su voljeli i oni koji nisu vazduhoplovci.
Članovima AK Sarajevo i porodici Malešević upućujem izraze iskrenog saučešća u ime veterana AK Prijedor i u svoje lično ime.
Nebojša Nožinić

Sahrana je održana na Barama uz prisustvo porodice i velikog broja prijatelja. Od naše raje, tu su bili Kruno Malenica, Bato Kovačević, Izo Fazlić, Bećir Šejtanić i Omer Kulić. Ako sam nekoga propustio da primijetim, imam vadionu: STAROST!

Povratak na In-memoriam-e